Hledat

1.500 Kč
Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples…

Hudba
Zveřejněno 1 rok
64 zobrazení

1.500 Kč
Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples…

Hudba
Zveřejněno 1 rok
64 zobrazení

Popis

Hudební skupina DYNAMIC Vám nabízí produkci na svatby, rodinné oslavy, společenské a maturitní plesy, taneční zábavy, firemní večírky a další různé kulturní a společenské akce. Náš repertoár zahrnuje široké spektrum českých i zahraničních skladeb, kterými vyhovíme přáním a požadavkům většiny posluchačů. Jsme flexibilní a schopni zahrát již od malých privátních akcí až po velké reprezentační plesy. Disponujeme kvalitní zvukovou aparaturou doplněnou světelnými efekty. Působíme po celé České republice, převážně ale v regionu východních Čech.

Atributy inzerátu

Stav: Nový
Typ inzerátu: Prodám

Kontakujte Jiří Hvězda (prodejce)

  Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… - 1
  Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples…
  1.500 Kč
  Abychom chránili před zakázanými aktivitami, můžeme vaši zprávu před předáním příjemci zkontrolovat a v případě potřeby ji zablokovat.

  Další nabídky prodejce

  Informace o prodejci

  Jiří Hvězda
  Jiří Hvězda
  Počet aktivních inzerátů: 2
  Soukromý prodejce
  Neregistrovaný uživatel
  Kontakt

  Lokalita

  702 00, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Česká republika

  Užitečné informace

  Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců". Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář. Dávej pozor u prodejců, kteří komunikují lámanou češtinou a preferují platbu předem.
  Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples…
  1.500 Kč Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples… od Jiří Hvězda