Hledat

4.500 Kč
Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou

Foto
Zveřejněno 7 měsíců
16 zobrazení

4.500 Kč
Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou

Foto
Zveřejněno 7 měsíců
16 zobrazení

Popis

Máte rádi cestování a natáčení vzpomínek ve Full HD kvalitě? Pak je pro vás ideální videokamera Panasonic HC-V180.
Jedná se o špičkovou kameru s **obrovským zoomem** 50x opt. A 150x dig.zoom. Inteligentní zoom, který automaticky optimalizuje kvalitu obrazu., který vám umožní zachytit i ty nejmenší detaily z velké vzdálenosti. Podívejte se na tato úžasná videa, která ukazují, co tato kamera dokáže.
https://www.youtube.com/watch?v=qUM2MmRtoM8,
https://www.youtube.com/watch?v=7LeJv3Ckrow,
https://www.youtube.com/watch?v=pddJhzghqR0
Kamera má také 28mm širokoúhlý objektiv, stabilizaci obrazu a funkci Level Shot, která automaticky vyrovnává sklon snímků. Kamera má také různé kreativní efekty, jako jsou miniatura, 8mm film, němý film nebo časosběrný záznam.
Kamera je jako nová, minimálně používaná a nemá žádné známky užívání. Je plně funkční a v perfektním stavu. Prodávám ji s originální nabíječkou a HDMI kabelem pro připojení kamery s tv. Originální krabici a návod už bohužel nemám. Kamera má širokouhlý objektiv- možno i fotit, rozšířený BSI senzor, full HD, 4K, rozlišení videa: 1920x1080 px.
Pokud máte zájem o tuto kameru, neváhejte mě kontaktovat. Preferuji spíše osobní předání v Brně. Vyjimečně je možné se domluvit na dobírce ale, to pouze po platbě předem.
S kamerou Panasonic HC-V180 budete mít zaručeně nádherné záběry z vašich cest a dobrodružství. Zde ještě přehled doporučení v recenzích https://digitalni-kamery.heureka.cz/panasonic-hc-v180/#recenze/

Atributy inzerátu

Stav: Použitý
Typ inzerátu: Prodám

Kontakujte Roman Zik (prodejce)

  Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou - 1
  Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou
  4.500 Kč
  Abychom chránili před zakázanými aktivitami, můžeme vaši zprávu před předáním příjemci zkontrolovat a v případě potřeby ji zablokovat.

  Informace o prodejci

  Roman Zik
  Roman Zik
  Počet aktivních inzerátů: 1
  Soukromý prodejce
  Neregistrovaný uživatel
  Kontakt

  Lokalita

  Spolkova 287, 61500, Brno, Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

  Užitečné informace

  Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců". Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář. Dávej pozor u prodejců, kteří komunikují lámanou češtinou a preferují platbu předem.
  Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou
  4.500 Kč Prodám videokameru Panasonic HC-V180 - jako novou od Roman Zik