Hledat

4.000.000 Kč
Prodej domu Starý Rožmitál

Reality
Zveřejněno 1 rok
32 zobrazení

4.000.000 Kč
Prodej domu Starý Rožmitál

Reality
Zveřejněno 1 rok
32 zobrazení

Popis

Nabízíme k prodeji nemovitost na okraji obce Starý Rožmitál. Budovu můžeme právem označit jako GENIUS LOCI.
Historie budovy na tomto pozemku se traduje od roku 1565. Unikátní klidnou atmosféru části obce na úpatí Brd, umocňuje sousední kostel Povýšení sv. Kříže s farou. Na hřbitově je pochován známý skladatel české mše vánoční pan Jakub Jan Ryba. Ulice, na které se nemovitost nachází nese jeho jméno. Zajímavostí je také cvokařské muzeum nacházející se v těsné blízkosti. Nezanedbatelné plus je pěkná cyklostezka, po které jste během chvilky v nedotčené přírodě Brdských lesů. Nemovitost se nachází v malebném údolí Brd na úpatí vrchu Třemšína se specifickou přírodou.
Rožmitál pod Třemšínem je město v okrese Příbram asi 15 km jihozápadně od Příbrami ve Středočeském kraji. Žije zde přibližně 4 200 obyvatel. Atraktivní lokalita s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti jsou školka, škola, obchody, dětská hřiště a sportoviště. Zastávka autobusu je kousek od domu s dojezdovou vzdáleností do Prahy a Plzně do jedné hodiny. Jsou zde dvě obchodní centra a řada malých obchodů a služeb, možností kulturního a sportovního vyžití.
Pozemek o velikosti 1167 m2, převážně odděluje stavbu od cesty. Samotná budova o zastavěné ploše 320 m2, je určena k rekonstrukci. Obytná část, která je částečně podsklepena, tvoří zhruba polovinu stavby, druhou polovinu hospodářské místnosti + stodola kterou lze při rekonstrukci využít jako obytnou spolu s možností dalšího patra se jedná o zajímavý potenciál budoucího využití.
Vzhledem k místu a jeho kouzlu je možnost využití jak pro trvalé, či rekreační bydlení a v neposlední řadě např. vybudování penzionu spolu s uchováním historie místa.
- Voda obecní + studna kopaná, kanalizace
- Elektřina 3 x 25

Atributy inzerátu

Poznámka k ceně: Bez RK

Kontakujte Vendula Trnková (prodejce)

  Prodej domu Starý Rožmitál - 1
  Prodej domu Starý Rožmitál
  4.000.000 Kč
  Abychom chránili před zakázanými aktivitami, můžeme vaši zprávu před předáním příjemci zkontrolovat a v případě potřeby ji zablokovat.

  Další nabídky prodejce

  Informace o prodejci

  Vendula Trnková
  Vendula Trnková
  Počet aktivních inzerátů: 2
  Soukromý prodejce
  Neregistrovaný uživatel
  Kontakt

  Lokalita

  Okružní 458, 61500, Starý Rožmitál, Příbram, Středočeský kraj, Česká republika

  Užitečné informace

  Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců". Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář. Dávej pozor u prodejců, kteří komunikují lámanou češtinou a preferují platbu předem.
  Prodej domu Starý Rožmitál Prodej domu Starý Rožmitál Prodej domu Starý Rožmitál Prodej domu Starý Rožmitál Prodej domu Starý Rožmitál Prodej domu Starý Rožmitál
  4.000.000 Kč Prodej domu Starý Rožmitál od Vendula Trnková