999 Kč
Tvorba webových stránek a prezentací

Opravy počítačů, tiskáren a jiné výpočetní techniky
Zveřejněno 1 rok
277 zobrazení

999 Kč
Tvorba webových stránek a prezentací

Opravy počítačů, tiskáren a jiné výpočetní techniky
Zveřejněno 1 rok
277 zobrazení

Popis

Potřebujete profesionální web pro vaši firmu nebo osobní potřeby? Máte nápad, ale nevíte, jak ho převést do reality? Pokud ano, tak jste na správném místě! Nabízím tvorbu webových stránek na míru pro vaše potřeby.

Mám dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek a pracuji s nejmodernějšími technologiemi, abych vám mohl nabídnout ty nejlepší možnosti. Při tvorbě webu se zaměřím na vaše požadavky a potřeby, aby výsledný produkt byl přesně takový, jaký jste si představovali.

Můžete se spolehnout na to, že vytvořím webovou stránku, která bude moderní, rychlá, responsivní a bezchybně fungující na všech zařízeních. Zajistím také, aby stránka byla SEO-optimalizovaná, což vám pomůže dosáhnout lepšího umístění ve vyhledávačích.

Nabízím vám kvalitní a cenově dostupné řešení pro vaši webovou stránku. Pokud máte zájem, kontaktujte mě a společně najdeme ideální řešení pro vaše potřeby.

Ceny dle dohody.

Profil uživatele Lukáš

Lukáš
Lukáš Registrován 1+ rok Naposledy aktivní před 10 měsíců
Informace o prodejci Popis prodejce nebyl vyplněn.
728801160
Jihomoravský kraj, Česká republika

Kontakujte Lukáš (prodejce)

  Tvorba webových stránek a prezentací - 1
  Tvorba webových stránek a prezentací
  999 Kč
  Abychom chránili před zakázanými aktivitami, můžeme vaši zprávu před předáním příjemci zkontrolovat a v případě potřeby ji zablokovat.

  Další nabídky prodejce

  Informace o prodejci Více informací

  Lukáš
  Lukáš
  Počet aktivních inzerátů: 43
  Soukromý prodejce
  Registrován 1+ rok
  Naposledy aktivní před 10 měsíců
  Kontakt Všechny inzeráty

  Lokalita

  Jihomoravský kraj, Česká republika

  Užitečné informace

  Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců". Pokud prodejce neuvedl své kontakty veřejně, využij pro spojení kontaktní formulář. Dávej pozor u prodejců, kteří komunikují lámanou češtinou a preferují platbu předem.
  Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací Tvorba webových stránek a prezentací
  999 Kč Tvorba webových stránek a prezentací od Lukáš